Poll: Desteğimizden Memnunmusunuz ?
This poll is closed.
Evet Memnunum.
85.71%
12 85.71%
Hayır Memnun Değilim.
14.29%
2 14.29%
Total 14 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seabot /Satın Alma/Sorunlar/Çözümler | Türkiye Kullanıcıları
ben lisans satın aldım ancak bot acılmıyor ınvalid account yazıyor
Reply
(17-08-2016, 10:57 AM)carbon™ Wrote: ben lisans satın aldım ancak bot acılmıyor ınvalid account yazıyor

Merhaba carbon™,

Sorununuz yetkili birimlere ulaştırıldı, en kısa zamanda hesabınız yeniden aktif olucaktır. Lütfen sabırla bekleyin.

Saygılarımla,
Reply
(16-08-2016, 07:50 PM)ralichunter Wrote:
(11-08-2016, 01:41 PM)tank16 Wrote: S.A.

Gemiler banlanıyor dikkat edin açtırmak için ne yapabiliriz .

Yardım lütfen

Merhaba tank16,

Gemileriniz geriye dönük banlanmış olabilir. Geminizi bota atmanız hâlinde hemen banlanma işlemi yapılmaz.
Seabot'un tek farkı Bigpoint Yazılımcıları gizli pırları devreye sokması ve insanların gözle görülmeyen pırların seabot tarafından toplanması sonucu,
hesablarıınızı kapatırlar ve hesaplarınız gözde görülmeyen pırı nasıl aldığınızı acıklayamacağınızdan hesabınızın kapanması normaldir. Kapatma işlemi ise türk adminleri tarafından değil, "Bigpoint(Almanya)" tarafından yapılmaktatır.

Kısacası : Türk Adminlerinin[genoveva] Baş Admin'in yapabileceği hiçbirşey yoktur.

Not: Burdaki açıklama sadece "bot" üzerinedir.Türk adminleri banlama yetkisi vardır, ama Bigpoint tarafından banlanan hesaplara erişim sağlayamazlar.

Not2:Herkez seviyesini bilecek.!

Saygılarımla,

S.A.

Güzel kardeşim ben sadece bilgi verdim paylaşmak istededim benim gemim de kapandı ve hiç seabot kullanmadığım halde. Anladınmı. biz türkler böyle bilgilendirmelere alışkın olmadığımız için bana dokunmayan bin yıl yaşasın mantığı var.
Bide herkes seviyesini bilecek demekle ne demek istiyorsun ben bunu üstüme alındım lütfen seviyeyi düşürmeyelim.
Reply
(17-08-2016, 08:54 PM)tank16 Wrote:
(16-08-2016, 07:50 PM)ralichunter Wrote:
(11-08-2016, 01:41 PM)tank16 Wrote: S.A.

Gemiler banlanıyor dikkat edin açtırmak için ne yapabiliriz .

Yardım lütfen

Merhaba tank16,

Gemileriniz geriye dönük banlanmış olabilir. Geminizi bota atmanız hâlinde hemen banlanma işlemi yapılmaz.
Seabot'un tek farkı Bigpoint Yazılımcıları gizli pırları devreye sokması ve insanların gözle görülmeyen pırların seabot tarafından toplanması sonucu,
hesablarıınızı kapatırlar ve hesaplarınız gözde görülmeyen pırı nasıl aldığınızı acıklayamacağınızdan hesabınızın kapanması normaldir. Kapatma işlemi ise türk adminleri tarafından değil, "Bigpoint(Almanya)" tarafından yapılmaktatır.

Kısacası : Türk Adminlerinin[genoveva] Baş Admin'in yapabileceği hiçbirşey yoktur.

Not: Burdaki açıklama sadece "bot" üzerinedir.Türk adminleri banlama yetkisi vardır, ama Bigpoint tarafından banlanan hesaplara erişim sağlayamazlar.

Not2:Herkez seviyesini bilecek.!

Saygılarımla,

S.A.

Güzel kardeşim ben sadece bilgi verdim paylaşmak istededim benim gemim de kapandı ve hiç seabot kullanmadığım halde. Anladınmı. biz türkler böyle bilgilendirmelere alışkın olmadığımız için bana dokunmayan bin yıl yaşasın mantığı var.
Bide herkes seviyesini bilecek demekle ne demek istiyorsun ben bunu üstüme alındım lütfen seviyeyi düşürmeyelim.

Merhaba tank16,

Not2'de belirttiğim konu adminler içindir.!

Saygılarımla,
Reply
yardımları için ralichunter e teşekkürler
Reply
(27-08-2016, 08:50 AM)sızenee Wrote: yardımları için ralichunter e teşekkürler

Merhaba sızenee,

Türkler için her zaman burdayım, ödemeniz gerçekleştirildi; lisansınız hesabınıza eklenmiştir.
Güle Güle kullanın.

Saygılarımla,
Reply
Türkler için güzel bir çözüm olmuş, teşekkürler.
Reply
(31-08-2016, 09:16 AM)Kamas Wrote: Türkler için güzel bir çözüm olmuş, teşekkürler.

Merhaba Kamas,

Türkler için her zaman burdayım, ödemeniz gerçekleştirildi; lisansınız hesabınıza eklenmiştir.
Güle Güle kullanın.

Saygılarımla,
Reply
ralichunter denen salağa inanmayın bu mal kendini forumda admin zannediyor bi sikime yetkisi yoktur insider ile direk bağlantı kurabiliyorum herhangi problemınız için mesaj atabilirsinz

Saygılarımla, BadCorsan.
Reply
merhaba bot lisansı almak için baştaki facebook adresleriylemi iletişime geçmeliyiz ?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)