Poll: Desteğimizden Memnunmusunuz ?
This poll is closed.
Evet Memnunum.
85.71%
12 85.71%
Hayır Memnun Değilim.
14.29%
2 14.29%
Total 14 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seabot /Satın Alma/Sorunlar/Çözümler | Türkiye Kullanıcıları
Merhaba ralichunter,
Seabot license satın alımında nasıl yardımcı oluyoraun acaba? Ne karşılığında alıyorsun seabot license?
Reply
(10-08-2016, 02:23 PM)must** Wrote: Merhaba ralichunter,
Seabot license satın alımında nasıl yardımcı oluyoraun acaba? Ne karşılığında alıyorsun seabot license?

Merhaba must**,

Konu başlığını inceleyin.

Saygılarımla,
Reply
botu almamda yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim
Reply
(10-08-2016, 04:49 PM)almira2005 Wrote: botu almamda yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim

Merhaba almira2005,

Türkler için her zaman burdayım, ödemeniz gerçekleştirildi; lisansınız hesabınıza eklenmiştir.
Güle Güle kullanın.

Saygılarımla,
Reply
abi adamsın teşekkrler %100 müşteri memnuniyeti
Reply
(10-08-2016, 07:49 PM)ysdmr006 Wrote: abi adamsın teşekkrler %100 müşteri memnuniyeti

Merhaba ysdmr006,

Türkler için her zaman burdayım, ödemeniz gerçekleştirildi; lisansınız hesabınıza eklenmiştir.
Güle Güle kullanın.

Saygılarımla,
Reply
S.A.

Gemiler banlanıyor dikkat edin açtırmak için ne yapabiliriz .

Yardım lütfen
Reply
ralichunter bot almak istiyorum nasıl yardımcı olabilirsin ?
Reply
(12-08-2016, 05:30 PM)ary Wrote: ralichunter bot almak istiyorum nasıl yardımcı olabilirsin ?

Merhaba ary,

Konu başlığını inceleyin.

Saygılarımla,
Reply
(11-08-2016, 01:41 PM)tank16 Wrote: S.A.

Gemiler banlanıyor dikkat edin açtırmak için ne yapabiliriz .

Yardım lütfen

Merhaba tank16,

Gemileriniz geriye dönük banlanmış olabilir. Geminizi bota atmanız hâlinde hemen banlanma işlemi yapılmaz.
Seabot'un tek farkı Bigpoint Yazılımcıları gizli pırları devreye sokması ve insanların gözle görülmeyen pırların seabot tarafından toplanması sonucu, hesablarıınızı kapatırlar ve hesaplarınız gözde görülmeyen pırı nasıl aldığınızı acıklayamacağınızdan hesabınızın kapanması normaldir. Kapatma işlemi ise türk adminleri tarafından değil, "Bigpoint(Almanya)" tarafından yapılmaktatır.

Kısacası : Türk Adminlerinin[genoveva] Baş Admin'in yapabileceği hiçbirşey yoktur.

Not: Burdaki açıklama sadece "bot" üzerinedir.Türk adminleri banlama yetkisi vardır, ama Bigpoint tarafından banlanan hesaplara erişim sağlayamazlar.

Not2:Herkez seviyesini bilecek.!

Saygılarımla,
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)